Mandag Reformer 17.00-18.15
Mandag T-ReX 18.30-19.30
Mandag Dans lidt øvede II 19.45-20.45

Tirsdag Dans begynder 18.00-19.00
Tirsdag Dans rutine 19.00-20.00
Tirsdag Dans lidt øvede I 20.00-21.00

Onsdag Piloxing (boxing work out) 17.40-18.50
Onsdag Dans meget øvede 19.00-20.00
Onsdag Dans øvede 20.00-21.00

Torsdag Hip-Hop 8-12 årige 16.30-17.15
Torsdag MGP 17.15-18.00
Torsdag Ungdom/voksen Hip-Hop 18.00-18.45
Torsdag Reformer 19.00-20.15

Lørdag Reformer 8.00-9.15
Lørdag Reformer 9.20-10.35